JAK OBJEDNAT

Máte dvě možnosti. Jednoduše objednejte na eshopu a nebo zvolte individuální svatbu na míru

  • Svatba z eshopu

Sami si vyberete, jaké konkrétní součásti svatební výzdoby jsou pro vás zásadní. Hned máte přehled, kolik to bude stát, nasdílíte své představy, zaplatíte a budete se radovat z té nejkrásnější svatební květinové výzdoby, kterou jste si ani nedovedli představit. 

  • Svatba na míru

Pokud plánujete větší svatbu s individuální výzdobou, kontaktujte nás předem a domluvíme osobní konzultaci. Osobní konzultace na 90 minut je v ceně u svateb s rozpočtem nad 20 tisíc. U menších svateb je cena konzultace 1500 Kč včetně individuálního návrhu výzdoby. 

VÝBĚR KVĚTIN

Vaše kytice bude z mnoha druhů sezónních květin přesně v těch barvách a stylu, který si přejete. Tvoříme pouze z lokálních a sezónních květin. Pěstujeme jich více než 100 druhů. Nemáme v nabídce klasické růže, kaly, eukalyptus. Podívejte se sem, co kdy kvete. Případně nám napište, probereme detaily. Přesné složení květin do vaší výzdoby si upřesníme po objednávce.

KOMUNIKACE

Do dvou týdnů od objednávky se s Vámi spojíme a upřesníme si vše z objednávky, dopravy apod. V týdnu před svatbou se spojíme ještě jednou a upřesníme předání květin a případné detaily či drobné změny. Vy nás můžete kdykoliv kontaktovat, když budete potřebovat upravit objednávku nebo doplnit informace.

VYZVEDÁVÁNÍ KVĚTIN 

Ideální je den před svatbou. Případně ráno v den svatby, pokud to máte blízko. Adresa je Velké Přílepy Roztocká 134, statek se zelenými vraty.  Přesný čas domluvíme v týdnu před svatbou.

DOPRAVA A VÝZDOBA NA MÍSTĚ

Dopravu sjednáváme individuálně na základě vaší poptávky. Cena dopravy dle našeho ceníku paušálně 2500 + 15 Kč/km. U mini svateb je možné využít naší kurýrní dopravu po Praze.

PŘEVOZ KVĚTIN  

Na převoz květin si prosím přineste vlastní kbelíky. Popřípadě Vám můžeme prodat naše. Květiny budou zabalené v papíru, jsou zastřižené a ovázané stuhami. Stačí tedy vybalit a vyrazit na obřad. Na vývazky, květiny do vlasů apod. doporučujeme piknikovou termotašku. 

Po převozu vše umístěte do chladu. Drobné ozdoby jako vývazky, korsáže a věnečky patří do lednice. Kytice dejte do vody a např. do chladnějšího sklepa

ZMĚNY V OBJEDNÁVCE

Drobné změny v objednávce přijímáme do dvou týdnů před termínem svatby. Navyšování objednávky po tomto termínu bude možné pouze po dohodě a s přirážkou. O změnách nás informujte na emailu [email protected]

ZÁMĚNA KVĚTIN

Mějte prosím na paměti, že kytice vážeme z květin, které sami pěstujeme. Do hry tu vstupuje přízeň i nepřízeň počasí, škůdci a všechny přírodní procesy. Může se tedy stát, že se domluvený sortiment květin pozmění. Pokud taková situace nastane, budeme s Vámi vše konzultovat. Jsme sezónní a to má jednu obrovskou výhodu. Každá naše kytice je originál! Vážíme si toho, že nám v tvorbě kytic necháváte volnou ruku a dáváte nám důvěru.

VÝPŮJČKY

Rádi vám zapůjčíme vázy, sklenice a další dekorační předměty z našeho ateliéru. Pokud máte o zapůjčení zájem, kontaktujte nás. Vše je pak třeba vrátit do jednoho týdne po termínu svatby.  

ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

I to se bohužel může stát. Objednávky rušíme jen výjimečně, vždy děláme maximum pro to, abychom našli nový termín. 

V případě že dojde ke zrušení objednávky více než 30 dní před termínem svatby vám vrátíme zpět celou zálohu/uhrazenou částku. V případě zrušení objednávky méně než 30 dní před termínem si nárokujeme storno poplatek 20% celkové hodnoty objednávky, min. však 2000 Kč (nevratná část).  Při zrušení objednávky méně než 14 dní před termínem svatby je storno poplatek 40% z celkové hodnoty objednávky.  

ZMĚNA TERMÍNU

Pokud dojde ke změně termínu svatby, uděláme maximum pro to, abychom mohli vyhovět. Bude ovšem záležet na obsazenosti termínů. Vyhrazujeme si právo upravit cenu objednávky podle aktuálně platného ceníku, zejména při posunu na další rok.