Největší radostí jsou pro nás šťastné nevěsty...

„Nejkrásnější květiny na svatbu co se dají představit! Profesionální, osobní, kreativní, vše klapalo perfektně i přes to, že jsme organizovali vše z ciziny. Děkujeme moc Mílo, jste skvělá!!! Určitě bychom doporučili všem co chtějí nádherné svatební květiny!“

Dáša a Thomas / červenec 2018 / Chateu Mcely / foto Jan Dikovský


„Květiny byly naprosto úžasné, perfektně vydržely cestu i ve vedru a předčily moje očekávání. Naprosto jste trefili moji představu. Obzvlášť z věnečku jsem byla nadšená, myslím, že bude krásný i usušený na památku. Mockrát děkuji, spolupráce byla výborná a květiny mi pomohly prožít svatbu mých snů.“

Šárka / srpen 2018


"Kytky od potoka pro mě byly jasnou volbou z mnoha důvodů. Velmi oceňuji jejich přístup k pěstovaní kytek v ČR, nemáme to k nim daleko a květinové vazby které jsem viděla byly všechny nádherné. Byla jsem si jistá, že výsledek bude parádní a nakonec předčil očekávání."

Karolína a Tomáš / říjen 2021


"Spolupráce byla moc milá – kytky hezké a pěkně uvázané, všechno na čem jsme se domluvili bylo dodrženo a jednání bylo příjemné. Taky moc děkujeme, že jste nám vyšli vstříc se změnou termínu. I díky vám naše svatba proběhla ještě lépe než jsme si přáli."

Alžběta a Zikmund / srpen 2021 / foto Tomáš Hercog


"Spolupráce s Vámi byla na jedničku. Chtěla jsem jednoduché vyřízení, takže objednání přes on-line formulář bylo pro mě to nejlepší řešení. Telefonický hovor, při kterém jsme doladili detaily, byl také výborný a měla jsem z něj dobrý pocit (přestože jsem stále netušila, jak bude květina ve výsledku vypadat). Výsledná svatební kytice i korsáž byly nádherné! Obojí vydrželo v teplém počasí a neuvadlo a já Vám moc děkuji!"

Alexandra / září 2021